Συμμετοχή του Τομέα Αισθητικής-Κομμωτικής στο 25ο Παγκόσμιο Σχολικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ που διεξάγεται στο Ηράκλειο

Η Αισθητική -Κομμωτική του 1ου ΕΠΑΛ – 1ου Ε.Κ Ηρακλείου συμμετείχε ενεργά στο 25ο Παγκόσμιο Σχολικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ που διεξάγεται στην πόλη μας!!!

Πολλά συγχαρητήρια στους μαθητές/ μαθήτριες του σχολείου μας, και τους καθηγητές τους, που ανέλαβαν το Μακιγιάζ και τις Κομμώσεις των ομάδων της Τελετής Έναρξης!!

Η συμμετοχή των καθηγητών ήταν η εξής: Υπεύθυνοι Εργαστηρίων Ειδικότητας: Χούλη Χριστιάννα, Βαργιακάκη Πόπη,Λουκάκη Γεωργία, Ζερβάκη Μαρία. Υπεύθυνη Τομέα: Γαργανουράκη Εργίνη. Εκπαιδευτικοί ειδικότητας: Μπριτζολάκη Φωφώ, Κουδουμά Ειρήνη, Μονιάκη Φώφη, Πολάκη Αναστασία, Σολυδάκη Ελένη, Δουλγεράκη Αθηνά.

Ο Τομέας ευχαριστεί πολύ την εκπαιδευτικό Γραικού Μαρία για την πολύτιμη βοήθειά της, καθώς και το 1ο ΕΠΑΛ- 1ο Ε.Κ.Ηρακλείου για την στήριξή τους!!!