Αναλυτικές πληροφορίες στα σχετικά έγγραφα παρακάτω.

Σχετικά έγγραφα

• pdf Πρόσκληση ΠΠΠ ΠΔΕ Κρήτης
    File size: 752 KB Downloads: 5
  • pdf Συννημένο 1
    Αίτηση συμμετοχής αποφοίτων στο προπαρασκευαστικό πρόγραμμα πιστοποίησης
    File size: 381 KB Downloads: 8
  • pdf Συννημένο 2
    Αίτηση συμμετοχής εκπαιδευτικού στο προπαρασκευαστικό πρόγραμμα πιστοποίησης
    File size: 380 KB Downloads: 6
  • pdf Εγκύκλιος για ΠΠΠ
    Οδηγίες για την υλοποίηση του 35ωρου Προπαρασκευαστικού Προγράμματος Πιστοποίησης Αποφοίτων του Μεταλυκειακού Έτους – Τάξης Μαθητείας των ΕΠΑ.Λ. και την Πιστοποίηση στις επτά ειδικότητες μαθητείας της Α’ Φάσης και των τριών Πιλοτικών Εφαρμογών.
    File size: 353 KB Downloads: 4
  • pdf ΥΑ ΠΣ ΠΠΠ
    Προγράμματα Σπουδών για το Προπαρασκευαστικό Πρόγραμμα Πιστοποίησης Αποφοίτων του «Μεταλυκειακού έτους – τάξης μαθητείας» των ΕΠΑ.Λ. των παρακάτω ειδικοτήτων: «Υπάλληλος Διοίκησης και Οικονομικών Υπηρεσιών», «Τεχνικός Φυτικής Παραγωγής», «Σχεδιαστής Δομικών Έργων και Γεωπληροφορικής», «Τεχνικός Οχημάτων», «Τεχνικός Ηλεκτρολογικών Συστημάτων, Εγκαταστάσεων και Δικτύων», «Τεχνικός Εφαρμογών Πληροφορικής», «Βοηθός Νοσηλευτή», «Σύγχρονη Επιχειρηματική Γεωργία» (Πιλοτική Τάξη Μαθητείας), «Τεχνικός Ηλεκτρολογικών Συστημάτων, Εγκαταστάσεων και Δικτύων» (Πιλοτική Τάξη Μαθητείας), «Ηλεκτρολογικές Εγκαταστάσεις» (Πιλοτική Τάξη Μαθητείας)
    File size: 1 MB Downloads: 2
  • pdf ΥΑ Εφαρμογή ΠΠΠ
    Εφαρμογή του Προπαρασκευαστικού Προγράμματος Πιστοποίησης Αποφοίτων του Μεταλυκειακού έτους-τάξης μαθητείας των ΕΠΑ.Λ.
    File size: 290 KB Downloads: 3